Кубки економ, недорогі кубки

Кубки економ це хороша альтернатива, коли бюджет обмежений, а захід і нагородження проводити все-таки треба. Такі кубки виготовлені з пластика, деякі елементи можуть бути металевими, завдяки сучасним технологіям покриття, кубки на вигляд не сильно відрізняються від дорожчих аналогів. Ці недорогі кубки, є відмінним вибором, коли треба нагородити велику кількість людей, буває, що кубки необхідно вручити усім учасникам заходу, тоді такий варіант кубків, краща альтернатива, адже ціна на такі кубки низька. Наш магазин кубків, увесь час оновлюється новими моделями, в нім завжди можна підібрати нагородні, сувенірні або подарункові кубки відповідного дизайну і якості. Подовження опису...

Економічні кубки часто вручають в спорті, як спортивні кубки, а також під час проведення масових заходів в учбових закладах, у тому числі в заходах на місцевому рівні. Також, можливий варіант поєднання кубків і статуеток. Статуетки в цьому випадку виступають як утримувачі, і кріпляться вони на кришку кубку. Такі кубки з утримувачами у вигляді статуеток дозволяють зробити цей виріб тематичним. Приміром, можна замовити золотистий кубок і на кришці помістити статуетку футболіста. Таким чином, вийдуть футбольні кубки для нагородження гравців футболу.

На сьогодні, економічних кубків існує досить велика кількість. Їх різновиди можна проглянути на сайті нашої компанії, або ж відвідати наш офіс, в якому можна відразу подивитися, вибрати і купити кубки необхідної моделі. Також відмітимо, що ми можемо зібрати кубки по індивідуальному замовленню, вони можуть відрізнятися формами, кольором і заввишки. Ми продаємо кубки зі складу в Києві, але у нас купує кубки не лише місто Київ, але і інші міста України. При купівлі кубків з інших міст, наша компанія здійснює доставку по регіонах найбільш відповідними транспортними компаніями. В основному ми продаємо кубки оптом, але можливий і роздріб.