Статті про кубки

 Дані вироби були завжди надзвичайно затребувані в усі часи і в багатьох сферах людської діяльності. Таким чином з давніх часів було прийнято виділяти заслуги переможців різних спортивних напрямів, в першу чергу. В останні роки великою популярністю користується заохочення керівництвом співробітників у вигляді вручення їм різноманітних кубків, спеціально приуроченим до певних дат. Кубки, як і багато інших виробів, що виробляються нашими фахівцями умовно можна поділити на корпоративну і нагородну підгрупи. Читати далі...Кубки престижДо предметів корпоративного характеру можна віднести кубки, що виготовляються під замовлення організаторами заходів, які несуть спортивний характер, з метою подальшої винагороди спортсменів за отримання призових місць або як заохочувальних нагород. Як правило, це стандартні кубки, вироби економ класу, іноді - скляні, але останні прийнято використовувати в більш престижних конкурсах, при змаганнях вищого рангу і більш серйозних за своєю значимістю у світі спорту, якщо мова йде саме про цю сферу.

Кубки економСкляні кубки, з нанесеним гравіюванням, логотипом або написом замовляють, наприклад, підприємці напередодні днів народження своїх співробітників, яких виділяються за рівнем трудових досягнень. Від замовника потрібно тільки розпорядження щодо зовнішнього вигляду готового виробу, і домовитися про терміни виготовлення. Така продукція не є трудомісткою з техніки виробництва, оскільки безпосередньо кубки, будь то стандартний варіант, кубки економ класу або скляні вироби завжди є в асортименті на складах нашої компанії в різноманітних варіаціях, для будь-якого приводу і на будь-який смак.

І сам процес виготовлення в даному випадку полягає, виключно в тому, щоб всього лише на всього нанести гравіювання у вигляді певного напису або зображення на кубок і за бажанням клієнта додати якусь оригінальну деталь до основної форми виробу. Відповідно вартість великих тиражів на цю групу кубків анітрохи не збентежить. До нагородної групи доцільно зарахувати таку продукцію як кришталеві кубки та кубки «VIP» класу.

Кришталеві кубкиКришталеві кубки можна замовити для особливих подій життя. Кришталь - красивий натуральний матеріал, який не потребує надскладної обробки для набуття естетичного зовнішнього вигляду. Фахівцям нашої компанії досить абсолютно небагато часу присвятити обробці, декорації і шліфовці кришталю і буде готовий прекрасний кубок, забезпечивши який необхідними зображеннями, логотипами чи написами замовник отримає розкішний виріб, який приємно буде отримати в якості пам'ятного презенту навіть найспокушенішим, благами сучасності людям.

Кубки класу VIP звичайно ж, найкрасивіші і вищі за вартістю з усього асортименту. Для їх виготовлення використовується різноманітний метал або кришталь. Застосовуються такі вироби в якості призів для вищої спортивної когорти або переможців різного роду бізнес областей. Також їх використання допустимо в якості нагород переможців конкурсів кінематографічного і театрального мистецтва або інтелектуальної сфери, за важливі винаходи і відкриття в науці, наприклад. Великі тиражі на такі кубки практично не поширюються, оскільки дані вироби є суто індивідуальними. Не втомлюємося нагадувати, що саму креативну команду фахівців в Києві можна знайти в нашій компанії.

У нас знайдеться що запропонувати будь-якому клієнту. Будемо раді співпрацювати!