Продаж та виготовлення кубків

Кубок металевийСвоїм корінням використання кубків сягає ще в раннє середньовіччя. Спочатку вони були предметами кухонного начиння і застосовувалися виключно як посуд для вина. Тоді виготовлення кубків здійснювалося з металу, кістки і скла. Судини, використовувані в особливо урочистих випадках, мали інкрустацію дорогоцінним камінням та прикрашалися орнаментами. Дещо пізніше з'явилася традиція після закінчення лицарських турнірів підносити переможцям кубки з вином, які одночасно стали виконувати функцію своєрідної нагороди і залишалися у них як нагадування про вигранні змагання.

На сьогоднішній день продаж кубків є досить перспективним напрямком комерційної діяльності. Кубки в першу чергу асоціюються зі спортивними досягненнями, хоча область їх застосування значно ширше. Зараз можна зробити кубки на замовлення до будь-якої події: пам'ятній даті, нагородженню за трудові та інші заслуги, за перемогу в змаганні, конкурсі, виставці та іншому заході. Багато компаній, що займаються випуском подібної продукції, пропонують купити кубки, які виробляються в Києві, як оптом, так і вроздріб. При цьому в процесі їх виготовлення можуть застосовуватися найрізноманітніші матеріали і технології. Розглянемо їх докладніше.

Матеріали для виготовлення кубків

Найпоширенішими матеріалами для виготовлення кубків є метал, скло / кришталь і камінь. Хоч   а є як більш дорогі моделі, наприклад, з дорогоцінних і напівкоштовних каменів, або цінних порід деревини, так і більш дешеві варіанти, наприклад, пластик.

Ціна на кубки залежить від цілого ряду показників, у числі яких сам матеріал, конструкція, наявність додаткових елементів і декорування.

Стандартними складовими частинами будь-якого кубка є чаша, ніжка і, найчастіше постамент. Решта нюанси зовнішнього виконання не мають практично ніяких обмежень. Чаші можуть бути найрізноманітніших форм, і прикрашатися різними додатковими елементами. Деякі моделі за бажанням замовника роблять з верхньою кришкою, власник якої також може мати різну форму і конфігурацію. Виготовлення кубків також передбачає можливість комбінування, наприклад, розміщення на кришці чи іншій області кубка статуетки, або поєднання різних матеріалів, наприклад, чаша з каменю і скла.

Зовнішній вигляд такі вироби можуть мати різноманітний. Мало того, сучасні технології дозволяють зробити з них справжній витвір мистецтва. Як правило, ексклюзивні кубки оптом не реалізуються, а виготовляються в однині або обмеженою партією на замовлення.

При необхідності купити кубки, перше, з чим стикається замовник, є вибір матеріалу. Так званий економ-клас включає в себе вироби з пластику та металу, виконані за технологією лиття. Остання є найбільш поширеною в даному виробництві в силу своєї універсальності. З її допомогою виготовляють як класичні, так і ексклюзивні моделі кубків з дорогоцінних і напівдорогоцінних металів. Оптимальний варіант при бажанні заощадити і одночасно з цим отримати якісний виріб, яке буде радувати довгий час - металевий кубок із золотим чи срібним напиленням.

Виробництво кубків включає в себе наступні технології:Кубок металевий

• художнє лиття;

• обробка природного каменю;

• гальванічне нанесення покриттів;

• гравірування;

• полірування;

• карбування та ін

Виготовлення кубків на замовлення найчастіше відбувається із застосуванням лазерного гравірування. У першу чергу це обумовлено її універсальністю, яка дозволяє використовувати її для нанесення зображень і написів на різні матеріали (дерево, метал, камінь, пластик та інші.). У другу - простотою виконання і високою якістю результату. Гравірування здійснюється лазерним променем, що дозволяє отримати зображення високої чіткості, яке буде незмінним протягом тривалого часу. До того ж виготовлення кубків із застосуванням лазерного гравірування цілком доступно в плані вартості.

При гальванічному нанесенні покриттів найчастіше використовується золото або срібло. Основу таких виробів у більшості випадків становить бронза. Замовити кубки з позолотою можна в спеціалізованих компаніях, що займаються виготовленням і декоруванням предметів інтер'єру і різних сувенірних речей.

Позолота методом селективної гальваніки має масу переваг порівняно зі стандартним резервуарним способом. По-перше, це можливість нанесення позолоти практично на будь-які металеві поверхні і сплави. По-друге, поліпшена адгезія (з'єднання) з основою. По-третє, можливість обробки окремих елементів. До того ж кубки золочені подібним методом набагато довше зберігають свій первозданний зовнішній вигляд.

Кубок металевийВиготовлення кубків, які доставлять до Києва також можливе з каменю, але користуються такі вироби меншою популярністю. Кам'яні кубки порівняно з металевими зустрічаються нечасто в силу проблематичності їх обробки. У більшості випадків кам'яними робляться постаменти, іноді чаші. Найбільш економічним варіантом є використання акрилу. Причому у нього є і свої переваги. Всередині нього можна помістити об'ємний предмет додаткового декору або покрити кольоровими зображеннями як зверху, так і всередині. Продаж кубків з акрилу користується великим попитом, особливо в тих випадках, коли потрібно виготовити велику партію виробів.

Виготовлення кубків на замовлення включає можливість створення унікальних композицій з скла. У цьому випадку зображення або написи на них робляться за допомогою матування. Подібна технологія носить назву піскоструминної обробки і полягає у видаленні верхнього шару скла за допомогою піску. Даний процес здійснюється під великим тиском і дозволяє надати скляній поверхні матовий фон, а також зробити на ньому зображення необхідної тематики. Привабливість цієї технології полягає в тому, що глибина поглиблень може бути різною (0,5 - 5 мм.). Матування дає можливість створити рельєфний малюнок будь-якої складності.

Продаж кубків входить до переліку послуг різних організацій і є практично в будь-якому місті в силу своєї затребуваності. Як правило, діяльність таких підприємств многопрофильна і включає в себе виготовлення рекламної та сувенірної продукції різного призначення. Наприклад, одна і та ж компанія може займатися виробництвом таких виробів як рекламні стелли, кубки, вивіски, наклейки та ін. Крім того, в даний час існує вузькоспеціалізований формат торгівлі певної продукції, наприклад, магазин кубків. Звернення в подібні торгові організації володіє рядом переваг для покупця. По-перше, в них, як правило, клієнту надається широкий асортимент вже готових виробів, а за наявності зразків вибрати завжди простіше. По-друге, завжди є можливість зробити індивідуальне ескіз майбутнього кубка і погодити його з фахівцями, які допоможуть визначитися з матеріалом і зможуть дати кваліфіковану консультацію з питань.

Купити кубки, які випускаються в Києві, можна в будь-якому спеціалізованому магазині або зробити на замовлення. Треба звернути увагу, щоКубок металевий особливої ​​витонченістю володіють вироби з кришталю і різьблені кубки. Всім відомо, що кришталь є різновидом скла, але його принциповою відмінністю є саме якість і можливість створення унікальних за своєю красою і вишуканістю предметів.

Розрізняють богемский, гірський, барієвий, свинцевий і безсвинцевий кришталь. При виготовленні кубків найчастіше віддається перевагу класичному гірському кришталю. Меншою популярністю користується свинцева різновид через існуючої думки про її шкідливість. Кришталеві кубки ціна в цьому випадку визначається видом самого кришталю і технологією її обробки, яка може включати в себе багатоступінчасту систему формувань, сплаву, гарячої обробки окремих елементів і т.д. Такі кубки входять в категорію елітної продукції.

На закінчення треба сказати, що на даний момент не існує практично ніяких обмежень щодо купівлі та виготовлення кубків на замовлення. Мало того, зараз при бажанні можна придбати що завгодно, наприклад, один пошуковий запит статуетка Оскар купити Київ дає понад сто тисяч відповідей. У цьому випадку вся складність полягає в тому, щоб вибрати якісну продукцію. Тому логічний порада: перш ніж визначитися з вибором, треба ретельніше ознайомитися з діяльністю самої компанії і використовуваними в процесі виробництва матеріалами. Адже завжди хочеться, щоб купується виріб як можна довше радувало свого власника.

09.10.2013                                                                                                                                                                                                      Т.М.