Спортивні кубки та нагородні кубки - продаж кубків і виготовлення кубків на замовлення

Наша організація є одним з провідних постачальників на ринку країни таких популярних і вишуканих нагород, як кубки. У місті Київ кубки купити не складе труднощів, до того ж в нашій компанії продаж кубків здійснюється оптом і в роздріб по всій території України та за її межами. У каталозі представлені металеві, пластикові, скляні та кришталеві кубки різноманітних розмірів, форм і дизайну, а також різної цінової категорії - від кубків економ класу до виробів VIP рівня. Завдяки широкому вибору, який постійно оновлюється, в нашій компанії легко можна підібрати відповідні спортивні або нагородні кубки до будь-якої події. Продовження...

Кубок вперше був створений в часи Середньовіччя в якості питного сосуду, який був доступний лише високопоставленим вельможам. Лицарські турніри, що мали популярність в ті далекі часи, поклали початок гарної традиції вручати переможцю кубок з вином, який ототожнювався з тріумфом. З тих самих пір кубки стали своєрідним символом торжества перемоги. Традиційні пластикові та металеві кубки мають три основних складових - постамент, основу та чашу, але в сучасних нагородах практикується застосування різних декоративних прикрас, в тому числі статуеток, кришок, шильд і інших елементів.

Наше підприємство здійснює не тільки продаж, але також індивідуальне виготовлення кубків. Варто відзначити, що кубки на замовлення мають ряд переваг, основною з яких є ексклюзивність нагороди і можливість реалізації ідей замовника в готовому виробі. Виготовлення кубків відбувається під чуйним контролем досвідчених фахівців. Виробництво кубків на нашому підприємстві має на увазі використання сучасних методик і матеріалів високої якості. Залежно від категорії виробів кубки можуть бути виготовлені з металу, пластику, скла та інших матеріалів. Якщо клієнт бажає купити кубки на замовлення, потрібно також враховувати час, необхідний на їх виготовлення.

Кубки

Спортивні кубки застосовуються в якості нагороди для переможців та учасників чемпіонатів та інших змагань у різних видах спорту. Найчастіше кубки вручають чемпіонам командних видів спорту. Металеві або пластикові кубки, які є типовими спортивними нагородами, часто мають класичний зовнішній вигляд, який зберігся від стародавнього однойменного сосуду.

Нагородні і сувенірні кубки, в свою чергу, мають більше варіацій форм і розмірів. Такі призи та нагороди можуть бути металевими, скляними і кришталевими, а дизайн виробів не обмежується стандартними деталями. Нагородні кубки вручають за досягнення в різних сферах суспільної діяльності на культурно-масових заходах будь-якого масштабу.

Скляні кубки і кришталеві відрізняються тендітною витонченістю і вишуканим стилем. Їх відносять до почесним нагород і дорогих сувенірів. Кубки з металу є не менш престижним і ексклюзивним товаром, який міцністю набагато перевершує вироби з інших матеріалів. Кожне досягнення цінне саме по собі, але тим більше приємно, якщо його супроводжує почесна нагорода. Звісно, чим більш індивідуальними є кубки, тим вище їх престиж і цінність в якості призу.

Виготовлення кубків на замовлення - витратний і трудомісткий процес, що вимагає уважності і відповідального підходу. Лиття, гравірування, штампування та інші методики можуть бути задіяні для виробництва одного лише виробу. Чим складніше дизайн нагороди, тим більше часу необхідно на її виробництво. Інформація і зображення можуть бути нанесені безпосередньо на поверхню кубка або на спеціальні шильди і таблички, які кріпляться до чаші або постаменту. Додатково кубки можна прикрасити за допомогою тематичних статуеток, фігур, кришок та інших декорацій за бажанням замовника.

Робота нашої компанії відбувається в декількох напрямках - це продаж стандартних популярних моделей та індивідуальне виготовлення кубків на замовлення. Завдяки налагодженій роботі транспортних служб сьогодні Ви можете купити кубки у Києві або замовити доставку продукції в будь-яке місто країни і за кордон.